Kvalitní podzim života

Volný čas

Sledujte nás na Facebooku

Podpořili nás

Statistiky

Uživatelé
2
Články
25
Počet zobrazení
214449

Právě je zde 62 hostů a žádný člen

Přihlášení

Jídla odebíráme od 2 dodavatelů:

Martin Luň  - Safina Označená čísly 1 - 8.

Firma Dovoz jídel, s.r.o. Označená A – E.

Všechna jídla jsou balená.

Cena jídel pro uživatele pečovatelské služby Kvalitní podzim života je 75,-Kč, pro veřejnost 79,-Kč (včetmě DPH).

V ceně jídel je zahrnuta polévka. 

Dovozné pro soukromé odběry (kde není nastavená spolupráce s obcí) je 25,-Kč na oběd, v případě dovozu více obědů v jeden den je cena 10,-Kč za každé další jídlo. Doba dovozu obědů je daná podle denního počtu objednávek, a proto není vždy přesná, ale snažíme se obědy dovézt do 14.00 hod. (reálně jsou poslední obědy většinou dovezeny do 13.00).

Každý týden ve středu či ve čtvrtek Vám bude při dovážce obědů, nebo e-mailem, doručen nový jídelní lístek. Je zapotřebí novou objednávku jídel na další týden poslat do pátku buď na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo můžete objednávku předat vždy osobně při dovážce jídla.

V době svátků jídla nerozvážíme. 

Zrušení či doobjednání jídla:

vzhledem k neustálému nerespektování termínů pro objednávání a rušení jídel jsme se rozhodli zrušit možnost měnit objednávky v průběhu týdne. Objednávky musí být odevzdané do pátku. Doobjednávání a rušení obědů bude povoleno pouze ve vážných případech např. hospitalizace.

Individuální žádosti bude vyhověno pouze na základě telefonické či emailové komunikace, kde bude změna potvrzena a schválena.

Platby obědů:

Obědy se hradí jednou za týden, buď převodem na náš účet – číslo účtu 4226740309/0800, variabilní symbol uveďte prosím týden, za který obědy platíte nebo platbu můžete osobně předat našemu řidiči, který Vám doveze oběd.

Částku, kterou máte platit, se dozvíte od řidiče anebo Vám zašleme vyúčtování na Váš e-mail.  

Pro bližší informace se obraťte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 778095906.