Kvalitní podzim života

Volný čas

Sledujte nás na Facebooku

Podpořili nás

Statistiky

Uživatelé
3
Články
27
Počet zobrazení
273793

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

Přihlášení

Půjčovna kompenzačních pomůcek terénní pečovatelské služby Kvalitní podzim života z.ú získala nový přírůstek do své flotily. Paní Hamplová z Břežan nám darovala elektrický vozík Agave EKON, za který ji patří naše velké poděkování.

Elektrický vozík má pro naše klienty své výhody: nevyžaduje fyzickou sílu, neboť se ovládá prostřednictvím ovládací páčky. Navíc pokud je nabitá pohonná baterie, můžete urazit velkou vzdálenost bez cizí pomoci.

Půjčovna kompenzačních pomůcek KPŽ z.ú pomáhá našim klientům dostat se třeba po hospitalizaci co nejdříve domů. Tam už na ně mohou čekat pomůcky, které jim umožní překonat případné potíže spojené se změnou zdravotního stavu.

Na našich webových stránkách, www.kvalitnipodzimzivota.cz, v sekci : služby, najdete vše co se týká nabídky naší půjčovny ( např. polohovací postele, vozíky, chodítka a další.)

Kvalitní podzim života z. ú. je terénní pečovatelská služba, která pomáhá seniorům v oblasti Praha – západ a to v jejich domácím prostředí. Dále jsme schopni zajistit pomocí naší dceřiné společnosti KPŽ s.r.o. rozvoz obědů pro seniory, kde můžeme nabídnout výběr ze 13 druhů jídel a další výhoda je rozvoz obědů i o prázdninách.

Vozík

L. Angelovič, Ing. L.Pavlíček - KPŽ